Хлопець вижив у Ж/Д аварії (Відео)

By on 09.02.2008

Рівненщина, Ж/ДУ п’ятницю з лікарні виписали хлопця, єдиного, який вижив під час залізничної аварії на Рівненщині.

Нагадаємо, вона сталася два тижні тому. Під колесами потяга загинуло шестеро молодих людей.

Нині інцидент розслідує Генеральна прокуратура. Її висновків ще немає, однак мешканців села, де сталася трагедія, вже обурило те, як повелася залізниця в цій справі.

19-річний Сергій Черук у п’ятницю повернувся додому. Медики зробили все можливе, аби хлопець вижив.

Василь Мацьоха, заступник головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ: «На даний час курс лікування завершений і хворий виписаний додому в задовільному стані, і не потребує амбулаторного доліковування. Травми, які він отримав, вилікувані і на подальше його здоров`я випливати не будуть».

Про таких, як Сергій, говорять - народився в сорочці.

Спілкуватися із хлопцем журналістам забороняють батьки. Кажуть - він майже нічого не пам`ятає. А розповіді про трагедію стануть для нього черговим ударом.

Тим часом у селі, де трапилася залізнична аварія, і досі зводять перехід через колії. Сільський голова розповідає - тут встановили лише таблички «Прохід залізничними коліями заборонений». До того ж, Василя Мартинюка обурюють висновки залізничників.

Василь Мартинюк, сільський голова Миротинки: «Не звинувачую я того машиніста, йому вже сьогодні вистачить до кінця свого життя нести той тягар, який випав на його долю, але не люблю брехні.

Якщо він був цей поїзд, зафіксовано по станції Шепетівка, що він був несправний, навіщо його пустили в експлуатацію, навіщо? Якби той прожектор працював, то там видно тіла, коли вони йдуть за 100-150 метрів, там прожектор б`є досить сильно. Ніякого снігу не було, сильний вітер і час від часу йшов негустий дощ».

Та на його свідчення залізничники не зважають. У рідному селі загиблих від трагедії не можуть оговтатися й досі. Чотири із п`яти сімей отримали по десять тисяч допомоги від залізничників, усі родини по тисячі від обласної влади.

Чиновники обіцяють, і далі допомагатимуть сім`ям постраждалих. Проте розуміють, ця допомога символічна, і дітей батькам вона не змінить.
//Інна Білецька, Микола Василюк, Рівненська область, НТН

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1202487480.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply