Хотіли задушити таксиста (Відео)

By on 08.05.2008

Рівне ТаксіНа Рівненщині двоє раніше судимих молодиків скоїли замах на вбивство таксиста у місті Корці, аби заволодіти його грішми та автомобілем. За допомогою хитрощів водій вирвався з рук зловмисників, чим врятував собі життя.

До 46-річного таксиста Василя Кравчука двоє його знайомих підійшли опівночі у центрі Корця. Чоловіки просили відвезти їх до траси, і за 10 гривень водій погодився. Після кількох хвилин дороги один з пасажирів накинув Василю на шию зашморг з велосипедного тросу, а інший тримав водія за руку.

Василь Кравчук, постраждалий: «Я одним пальцем захватив за троса, а він давить все сильніше. Тоді я зрозумів, що мені не впоратися, і прикинувся непритомним. У цей момент я пускаю ліву руку, і відкриваю щосили дверцята, щоб вирвався з машини».

Водій, у минулому спортсмен, побіг до траси, де з мобільного викликав міліцію. Постраждалий одразу вказав міліціянтам на зловмисників, яких добре знав. Міліціонери кажуть, що нападники готувалися до злочину завчасно: прихопили зашморг та ножі.

Ярослав Бондар, начальник відділу Корецького РВ міліції: «Зловмисники планували заволодіти майном та автомобілем таксиста, а його самого мали намір втопити у кар’єрі, прив’язавши камінь».

Тепер підозрюваних, яких вже раніше притягали до кримінальної відповідальності, тримають під вартою. Пояснювати мотиви свого вчинку затримані товариші не хочуть.

Затриманий: «Я не хочу говорити. – Ви готувалися до того, що сталося, чи це було спонтанно? – Спонтанно. – А вживали спиртне? – Так. – Багато? – Достатньо».

Поки його кривдники чекають на суд, таксист Василь Кравчук продовжує працювати. Сам він упевнений, що якби у критичний момент розгубився, живим би не залишився. // Тетяна Корпусова, Андрій Якобчук, Рівненська область, НТН.

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1210225140.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply