Хотів недоплатити 15 млн податку

By on 06.02.2009

ГрошіУ Рівному виявлено директора одного з ТзОВ, який умудрився обдурити державу, не сплативши податок майже15 мільйонів гривень. Як повідомили 6 лютого у відділі масово-роз‘яснювальної роботи та звернень громадян Державної податкової інспекції Рівного з посиланням на матеріали головного відділу податкової міліції інспекції міста, порушення виявлені в результаті проведення звичайної перевірки на предмет дотримання податкового законодавства, в тому числі сплати податку на прибуток підприємства та відшкодування податку на додану вартість.

Вони полягали в тому, що керівник товариства у звітних документах показав витрати на закупівлю паливно-мастильних матеріалів у двох підприємствах, які ніколи їх не купували. Таким чином, як зазначається в повідомленні, об‘єкт оподаткування було штучно занижено - на 8,1 мільйона гривень податку на прибуток і майже 6,6 мільйона гривень податку на додану вартість.

За підробку документів податкової звітності проти посадової особи товариства прокуратура міста Рівного порушила кримінальну справу за частиною 3 статті 212 та статтею 366 Кримінального кодексу України.

--
ZIK

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply