«Єдине вікно» у дозвільній системі для підприємців Рівненщини. Свята та будні…

By on 10.09.2009

ЗасіданняНапередодні Дня підприємця, 3 вересня 2009р. у приміщенні Рівненської облдержадміністрації, за участю керівника Рівненського представництва Північно-західного регіонального центру інноваційного розвитку Юрія ТРАЧУКА, відбулося розширене засідання Обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, в ході якої керівництво області зустрілося з підприємцями Рівненщини для обговорення стану реалізації в області законодавчо-нормативних актів щодо видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

У засіданні взяли участь члени координаційної ради (21 учасник), голови та заступники голів райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення (4 учасника), Рівненське представництво регіонального центру інноваційного розвитку Держінвестицій та суб’єкти підприємницької діяльності Рівненщини.

На обговорення було винесено проблемні питання щодо недосконалості законодавства України, що регулює дозвільний порядок в сфері здійснення господарської діяльності, обговорення принципу «Єдиного вікна» у дозвільній системі України.

З доповіддю про реформування дозвільної системи щодо здійснення господарської діяльності в Україні (керуючись положеннями Постанови КМУ «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» від 21 травня 2009 р. № 526) доповів Ігор ТИМОШЕНКО – начальник Головного управління економіки та інвестиційної політики обласної державної адміністрації.

Паном Тимошенком було відзначено кращі райони області по діяльності дозвільних центрів, а саме – Дубенський, Корецький, Рокитнівський, Володимирецький та Сарненський райони. Також було оголошено статистичні дані по діяльності дозвільних центрів Рівненщини.

Як зазначив керівник Рівненського представництва Держінвестицій України Юрій ТРАЧУК: «Єдине дозвільне вікно» - чудовий і практичний інструмент, адже держава подумала про те, як дати підприємцям можливість не ходити по чиновницьких кабінетах з торбами і гаманцями, а оформити свою діяльність і працювати. Але для ефективної роботи «єдиного вікна» необхідно прислуховуватись до думок підприємців, та здійснювати реформування законодавства загалом».

Під час засідання перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій БЛАГОДИР вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації 10-ти кращим підприємцям краю, також до привітання до Дня підприємця долучився заступник голови обласної ради – Валентин КРОКА, вручивши почесні грамоти обласної ради 10-ти підприємцям Рівненської області.

Засідання завершилось заключним словом першого заступника голови обласної державної адміністрації Юрія БЛАГОДИРА, на якому було наголошено про пріоритетність розвитку інноваційного, наукоємного та високотехнологічного підприємництва Рівненщини і про особливу увагу до нього з боку влади.

Рівненське представництво


ДБУ «Північно-західний регіональний центр інноваційного розвитку»


Наталія ПРИХОДЬКО, провідний спеціаліст

E-mail: rivneinnovation@gmail.com


URL: http://www.intelpro.net

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply