ЄС виділить 500 тис. євро для Рівненської області

By on 12.12.2008

ЄС, РівнеЄвропейська комісія має намір виділити 1,5 млн євро на реалізацію проектів, направлених на розвиток забруднених в результаті Чорнобильської катастрофи територій України.

Зокрема, ЄС виділить 500 тис. євро на реалізацію проекту соціально-економічного розвитку забруднених в результаті Чорнобильської катастрофи районів Рівненськой області. Проект передбачає створення у Володимирецькому районі Рівненськой області господарств для вирощування плодово-ягідних культур, забезпечення їх саджанцями і необхідною спеціалізованою сільськогосподарською технікою. 

Метою проекту є підтримка виробництва екологічно чистих продуктів харчування і боротьба з безробіттям, а також зміцнення малого і середнього підприємництва в постраждалих регіонах за допомогою залучення інвестицій. интернет магазины Чернигова

Рівненська область є одній з найбільш постраждалих в результаті Чорнобильської катастрофи: у 1986 році 56% територій регіону було уражено радіацією.

Ще 1 млн євро Єврокомісія має намір виділити на розробку стратегічної програми розвитку прилеглих до зони відчуження ЧАЕС територій.

--
По матеріалам:

Корреспондент

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply