Юнак розстріляв сім’ю пенсіонерів (Відео)

By on 06.02.2008

РівненщинаТрагедія сталася на Рівненщині. Зловмисника цікавили гроші, які, на його думку, були у пенсіонерів-підприємців. Адже за крупами та оселедцями до будинку загиблих ходило все село.

Коли зловмисника затримали, він пояснив правоохоронцям, що за викрадені гроші планував розрахуватися зі своїми боргами. Втім у хаті знайшов лише 360 гривень.

Подружжя Рудницьких із села Довгого Поля застрелили вночі у власному будинку. Правоохоронці вже затримали ймовірного вбивцю – 18-річного Євгена, односельця загиблих.

У нього вилучили незареєстровану мисливську рушницю «ІЖ-18» 12-го калібру, набої та 360 гривень, які він, на думку слідчих, викрав у пенсіонерів.

Анатолій Пришко, прокурор Рівненської області: «Вилучили рушницю, набої та гроші, які він забрав з будинку постраждалих. Пішов на злочин з корисливих мотивів, йшов, аби заволодіти грішми».

Ярослав Голомша, керівник УМВСУ в Рівненській області: «Він уродженець Сімферополя, жив на закинутій фермі і планував цей злочин. Мав намір взяти більше, бо вони обоє займалися підприємницькою діяльністю, думав, там великі статки».

Оперативники з‘ясували, що до злочину юнак готувався завчасно: навіть шукав собі в селі співучасників. Та коли ніхто не погодився – молодик озброївся рушницею і прийшов до будинку 67-річних Галини та Романа. Зброю, каже, знайшов у лісі, там і ховав.

Ярослав Голомша, керівник УМВСУ в Рівненській області: «Було два постріли, чоловіка спочатку, а потім жінку в спину».

Старенькі, що жили на хуторі далеченько від інших хат і торгували продуктами, здавалися Євгену ідеальними жертвами.

Пізніше юнак пояснив слідчим, що мав борг. Хлопця поставили на «лічильник» і вимагали дедалі більше.

Євген, затриманий: «Ну, я був должен тисячу сто, а потім вже тисячу триста, а потім 20 тисяч, а потім кажуть - продавай хату. Якби не такі обставини, я б не пішов на злочин».

Чи дійсно мав Євген борги – тепер з‘ясовують слідчі. За подвійне вбивство порушили кримінальну справу. Подружжя Рудницьких ховали всім селом.

Співчуває горю односельців і батько затриманого, який сам виховував сина. Чоловік говорить – іноді й боявся свого чада.
//З Рівненської області Тетяна Корпусова, Михайло Мельник, НТН

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1202229000.flv{/flvremote}
{jcomments on}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply