ЗАВЕРШИВСЯ МІСЬКИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ «DJUICE ГОЛ 2009»

By on 24.03.2009

Протягом двох днів, 21 та 22 березня, відбулися матчі міського етапу ІV Всеукраїнського чемпіонату з футболу серед школярів «DJUICE ГОЛ 2009». За право вийти до наступного – регіонального – етапу боролися юні футболісти й танцівниці з груп підтримки в 64 містах України.

Всеукраїнський шкільний чемпіонат з футболу «DJUICE ГОЛ 2009» набирає обертів і неухильно наближається до своєї кульмінації. Отже, позаду вже другий, міський, етап змагань, у ході якого команди доводили свою першість у межах рідного міста. За правилами чемпіонату «DJUICE ГОЛ 2009», аби визначити кращу шкільну футбольну збірну міста, команди-учасниці грали два тайми по 15 хвилин із десятихвилинною перервою. У Рівному змагалися команди шкіл № 3, 13, 10, 27, 1, 16, 17, 26, 8 25, 22, 4, 23, 22, 17 та НВК Колегіуму. 

Ігри проводяться за олімпійською схемою, тобто на вибування. Переможець визначався 21 та 22 березня в матчах 1/8, 1/4, півфіналу і, звичайно ж, у фінальній грі міського етапу «DJUICE ГОЛ 2009». 

У результаті завзятого протистояння в регіональний етап чемпіонату вийшла команда школи № 26 з рахунком 15:0. Підопічні тренера Василя Андрійовича Фролова представлятимуть Рівне на регіональних змаганнях у Львові. Журі також нагородило найкращого форварда міста Кльоця Дмитра (школа № 26) та найкращого воротаря Юрія Свинарчука (школа № 25).

На міському етапі до юних футболістів приєдналися дівчата з груп підтримки. 21–22 березня вони розпочали змагання за звання чемпіонів «DJUICE ФАН 2009». Участь у цьому чемпіонаті беруть дівочі групи підтримки лише з тих шкіл, футбольні команди яких за результатами кваліфікації пройшли до міського етапу. Учасниці «DJUICE ФАН 2009» виступали зі спортивно-танцювальними номерами у перервах між основними матчами. Їхні виступи додали яскравих емоцій футбольному змаганню, а кращими серед рівненських груп підтримки авторитетне журі визнало дівочу команду зі школи № 13.

Тож тепер переможців міського етапу чемпіонату чекають ігри регіонального етапу, які відбудуться 11 квітня в Києві, Одесі, Львові та Харкові (північ, південь, захід, схід) і визначать квартет кращих шкільних збірних України в кожному регіоні. Фінали «DJUICE ГОЛ 2009» та «DJUICE ФАН 2009» відбудуться 16 травня у Києві.

Одночасно триває конкурс на найкращий прапор футбольної команди для всіх уболівальників. Юні художники залучили всі свої таланти й фантазію і на початку березня представили на суд публіки результати кількамісячної творчої праці. Переможця визначить он-лайн голосування на сайті чемпіонату www.football.djuice.com.ua, яке триватиме до 16 травня. Проголосувати за найоригінальніший і найбарвистіший футбольний прапор може кожен охочий. Все лицеи Москвы

Усі учасники чемпіонату 2009 р. на кожному етапі отримають призи від «DJUICE», а на переможців, крім титулів чемпіонів, чекають захопливі призи: юні футболісти отримають поїздку до Німеччини на футбольний матч найкращих європейських клубів, краща дівоча група підтримки – майстер-клас із популярним українським хореографом Дімою Коляденком, автори найкращого футбольного прапора – квитки на футбол. «DJUICE ГОЛ 2009» об’єднує запальних, життєрадісних і активних.

DJUICE ГОЛ 2009
DJUICE ГОЛ 2009
DJUICE ГОЛ 2009

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply