Збили вантажівкою співробітника міліції (Відео)

By on 07.05.2008

РівнеНа Рівненщині під час затримання крадіїв металобрухту постраждав працівник міліції. Його, а також одного зі співучасників, збив на швидкості вантажівкою, вщерть заповненою металобрухтом, один з крадіїв. Побачивши міліцейську облаву, зловмисник у такий спосіб намагався втекти, залишивши своїх колег-крадіїв.

Про крадіжки металобрухту з ферми в селі Шубкові міліціянти дізналися заздалегідь. Вирішили вночі простежити за сільгосппідприємством.

Олександр Білера, слідчий Рівненського РВ міліції: «Це діюче сільгосппідприємство «Шубківське». Викрадали металобрухт, а саме металеві секції паркану та металеві корита. Вони це все демонтували, і вивозили за допомогою «Газона».

Під ворітьми ферми на злодіїв уже чекали правоохоронці. Двох крадіїв міліціянти затримали. Третій узявся рятувати награбоване й утік вантажівкою, вщерть повною брухту. Він і збив старшого дільничного інспектора міліції Олександра Іванова, що тримав за руки одного із затриманих. І міліціянт, і крадій від удару вантажівки попадали на землю.

Володимир Дяк, прокурор Рівненського району: «Під час затримання злочинців, які були на авто, як легкових, так і вантажному, було здійснено наїзд на працівника міліції. Один із зловмисників був збитий грузовим авто, він на лікуванні».

І правоохоронця, і зловмисника везли до медичних закладів однією швидкою. Великдень обидва постраждалі зустрічали вже на лікарняному ліжку.

Олександр Іванов, постраждалий співробітник міліції: «Затримували осіб, які крали металобрухт, я одного тримав. І тут на грузовику загораються фари, і він їде на швидкості в нас. Збиває мене і того, що я затримав. Я отримав травми і нині лежу у лікарні».

Старший лейтенант Олександр Іванов до роботи повернеться ще не скоро. У нього перелом грудей, травма голови, рване поранення ноги та численні забої. Постраждалому зловмиснику, в якого травми не менш тяжкі, після лікування таки доведеться приєднатися до своїх спільників. Адже вони є фігурантами одразу двох кримінальних справ.

Володимир Дяк, прокурор Рівненського району: «Це підприємці, люди не бідні, мають кошти, один магазин. Я не розумію, для чого перед святом їхати красти, і що їм немає що їсти».

А поки один із крадіїв перебуває на лікарняному ліжку, двоє його колег – за ґратами. // Тетяна Корпусова, Сергій Габрилович, Рівненська область, НТН.

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1210139700.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply