Життя коштує 150 грн. (Відео)

By on 24.03.2008

РівненщинаТрагедія сталася вночі, коли чоловік, зламавши замок трансформаторної підстанції, витяг з неї обладнання з кольорового металу, а потім намагався зрізати дроти.

О третій годині ночі зловмисники вдерлися на закинуту свиноферму, зламали замок на трансформаторній підстанції та викрали електрообладнання з кольорового металу. Цього їм здалося замало, і вони вирішили зрізати дроти від підстанції до найближчої електроопори. Думали, що завдання нескладне, а тому впораються з ним без проблем. Насправді все вийшло трагічно.

Валерій Бєломитський, провідний інженер служби охорони праці «Рівнеенерго»: «Они залезли на подстанцию, чтобы срезать провода. Но там даже касаться их не надо, по воздуху его поразило дугой».

За викликом свідків на місце події виїхали міліціянти.

Павло Пастушок, заст. начальника Рівненського РВ міліції: «При огляді трупа стало ясно, що смерть настала після ураження струмом. Потім з’ясували, що зловмисник хотів вкрасти кольоровий метал з метою подальшого збуту».

За словами енергетиків, тієї ночі зловмисник зміг би вкрасти кольорового металу, щонайбільше, на 150 гривень. В енергокомпанії кажуть, що розуміють гостру ситуацію з безробіттям у сільській місцевості, але закликають селян шукати безпечніших, і головне – законних способів заробітку.

Андрій Перм’яков, менеджер із зовнішніх зв’язків «Рівнеенерго»: «Тому ми закликаємо селян не робити такого, бо наслідки серйозні, і загроза життю та кримінальна відповідальність».

Кримінальний кодекс передбачає за крадіжку електрообладння до трьох років ув’язнення, а за обтяжуючих обставин можна отримати і до 15 років. // Руслан Савуляк, Дмитро Шамшин, НТН.

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1206342240.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply