Зменшення орендної плати на період кризи

By on 01.04.2009

РівнеДепутати обласної ради на сесії 27 березня підтримали проект рішення про зменшення розміру плати за оренду майна спільної власності територіальних громад області. Нова орендна ставка діятиме з 1 квітня до 31 грудня 2009 року. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

{mosimage}
Відтепер при нарахуванні орендної плати за квітень-грудень 2009 року буде застосовуватися понижуючий коефіцієнт 0,5. Відповідні зміни будуть внесені до чинних договорів оренди та при розрахунку орендної плати - для нових договорів оренди. МФУ и принтеры KYOCERA в магазине Куосера.рф 

Однак, як зазначено в рішенні, понижений коефіцієнт не застосовуватиметься, якщо в орендованих приміщеннях розміщуються казино, ігрові автомати, банкомати, а також для тих орендарів, які винаймають приміщення в будівлях за адресою м.Рівне, майдан Просвіти 1 та 2.

До таких заходів депутати обласної ради вдалися лише на період кризи.

Як йдеться в рішенні: «Враховуючи нестабільний стан ринку нерухомості в зв’язку з кризовими явищами в економіці, численні звернення орендарів майна спільної власності територіальних громад області, з метою зменшення тиску фінансової кризи на реальний сектор економіки та бюджетну сферу».

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply