Зовнішнє незалежне оцінювання 2009 у Рівному

By on 26.03.2009

Рівне3 березня 2009 року завершилася реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні-2009 (ЗНО). Станом на 24 березня до бази даних внесено інформацію про 13 945 осіб з Рівненської області, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання. Про це повідомляє ЗІК.

{mosimage}
Ці учасники проходитимуть ЗНО з української мови та літератури. З інших предметів найбільша кількість зареєстрованих проходитиме тестування із математики, історії України та біології.
 
Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук 21 березня спостерігав за процесом складання пробного тестування у школах Рівненської області. 

За його словами, особливих проблем для проведення тестування немає. Органи управління освіти, зокрема і у Рівненській області, разом з регіональними центрами оцінювання якості освіти провели дуже велику роботу.

Останнє тренування перед зовнішнім оцінюванням пройшли ті випускники шкіл, які встигли вчасно зареєструватись для участі у пробному тестуванні. braun series 1 сетка

Своєю чергою організатори тестування мали змогу востаннє звернути увагу на проблемні моменти.

«Усі пункти тестування до роботи підготовлено, з інструкторами проведено <>інформаційно-роз’яснювальну роботу. Дорученням голови облдержадміністрації передбачено міжгалузеву координацію дій – працівників освіти, охорони здоров’я, міліції, супроводу ДАІ, – повідомив начальник обласного управління освіти і науки Іван Вєтров, – Рівненщина до проведення основного етапу тестування готова».

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply